Naruto PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

OgłoszenieNEWS

Wystartował I egzamin na Chunina wszystkie drużyny serdecznie zapraszamy!
Wyniki konkursu graficznego już za nami! Również lista użytkowników miesiąca została ogłoszona.


ŚWIAT

Brak

KONTAKT


Administracja:
Mellion - 16028310

Avarice - 49502673

Rinkiari - 9437415

Moderatorzy:
Gaizo - 1954380

Yami - 12310728

#1 01-04-2016 13:12:12

Gaizo
2qi75lh.jpg
Skąd: Trójmiasto
Dołączył: 11-03-2016
Liczba postów: 1,358
Gadu Gadu: 1954380
WWW
Windows 7Firefox 45.0

Jak zacząć grę?

1. Przede wszystkim przywitaj się na Chatboxie znajdującym się na dole forum. Jest to znacząca część naszego forum, gdzie gracze sobie wzajemnie pomagają i informują o swojej kolejce na odpisywanie (t/r czyli twój ruch).


2. Aby rozpocząć grę na forum niezbędna będzie karta postaci. W tym celu należy wejść tutaj w celu skopiowania wzoru karty postaci. Przeczytajcie również cały opis na czerwono pod wzorem!


3. Kiedy mamy nasz wzór skopiowany, wchodzimy tutaj aby utworzyć naszą KP (kartę postaci) oczywiście należy przeczytać cały opis, który jest tam zawarty. Przed jej wysłaniem pamiętajmy również, że trzeba ją uzupełnić zgodnie ze wskazówkami z punktu 2.


4. Poniżej znajdziesz bezpośrednie linku do każdego działu ponumerowanego od najważniejszego do najmniej ważnego, które są zawarte w linkach z punktów 2 i 3 a bez których tworzenie postaci się nie obejdzie:

Ukryta wiadomość

a) Wzór karty postaci

b) Tworzenie karty postaci

c) Statystyki - Opis wszystkich statystyk, która co daje i za co odpowiada.

d) Natura chakry - Ważne, ponieważ od wyboru natury chakry zależą techniki jakimi będziemy dysponować.

e) Kekkei genkai - KG to jedna z opcji dostępnych na start, możemy wybrać sobie jedno, jednak na początku mamy poziom F! Aby rozwinąć do I poziomu i w ogóle korzystać z KG (kekkei genkai) musimy je rozwinąć do poziomu pierwszego. Istnieje również możliwość wyboru Umiejętności głównej (UMG) oraz Hijutsu. Należy pamiętać, że musimy zdecydować się albo na KG albo na Hijutsu albo na UMG.

f) Prócz wyżej wymienionych zdolności, każdy z nas na start może wybrać sobie jedną z umiejętności pobocznych.

g) Istnieją jeszcze jak widzicie we wzorze karty postaci techniki, na start każdy może wybrać sobie dowolną technikę z tego wątku, jednak musi ona posiadać rangę D oraz przynależeć do wybranej przez nas natury chakry!

h) Jeżeli chcielibyśmy otrzymać dodatkowe PR (punkty rozwoju) na start, zalecam opisać wygląd postaci, historię i jej charakter, który wstawiamy tutaj i czekamy na akceptacje.


5. Poniżej zamieszczone zostały inne, bardzo ważne informacje, które na tworzenie postaci nie mają wpływu, jednak są priorytetowe po jej utworzeniu:

Ukryta wiadomość

a) Jak ukryć posty? - Oprócz ukrywania części naszej karty postaci, niezbędne będzie ukrywanie naszych postów na misjach, walkach, salkach i innych wątkach w których będziemy opisywać coś, czego nie musi wiedzieć nikt inny. Będą to na pewno fragmenty postów z opisem poziomu naszej chakry w walkach czy wyzwaniach lub ruchy, których przeciwnik nie może dostrzec gdyż jesteśmy przykładowo za ścianą. W przypadku gdy składamy znaki do techniki, w hide należy napisać, którą technikę mamy zamiar wykonać.

b) Zdobywanie punktów - Forum ma różne rodzaje nagród za różne rzeczy np. Yeny (waluta gry za którą kupimy dom, organizacje, przedmioty w sklepie), punkty rozwoju (za które kupimy I poziom UMG/KG/Hijutsu, techniki oraz rangę technik), punkty rozwoju umiejętności/kg/hijutsu niezbędne do ich rozwinięcia na wyższe poziomy, punkty chwały i honoru o których więcej tutaj.

c) Rozwój postaci - Bardzo ważny wątek, w którym znajdują się koszty wszystkiego co musimy lub chcemy rozwinąć (np. ranga technik (aby opanować technikę rangi A musimy rozwinąć ninjutsu/genjutsu/taijutsu do rangi A w zależności czy dana technika to nin/tai czy gen)).

d) Rangi - Znajdziemy tutaj spis rang dostępnych na forum, możliwości ich zdobycia i bonusy, które dają.

e) Utrzymywanie jutsu - Zasady, które obowiązują technik, w których opisie znajdziemy koszt chakry za jej utrzymanie.

f) Śmierć postaci - Zasada śmierci postaci obowiązuje tylko na misjach, co wiąże się z jej całkowitym resetem.

g) Techniki klonowania - Coś na później, zasady obowiązujące wszystkich technik podziału.


FaiJsev.png

PROJEKT (60%) - Invincible

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot
Administrator Główny mod Moderator Student Akademii Genin Chunin Tokubetsu Jounin Jounin Sannin Legendarny Sannin
Forum Naruto PBF podlega ścisłej ochronie praw autorskich. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie jakiegokolwiek materiału bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.
Toplisty
PBF Wars .: ANIME TOP100 :. Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie
Wymiana
BlackButler HogwartDream

Stopka

Forum oparte na FluxBB